Aktuality

V Lázních Bělohradě nabízí služby nové íčko

25. července 2023 | Aktuality

 

Teprve od konce května funguje nově otevřené informační centrum v Lázních Bělohradě. Je umístěno v přízemí budovy nové radnice. Vedle turistických informací a prodeje turistických a propagačních předmětů nabízí rovněž možnost kopírování, skenování a laminování.

V Lázních Bělohradě nabízí služby nové íčko

Infocentrum je zároveň také podatelnou městského úřadu. Naleznete zde velké množství informací o připravovaných akcích v Bělohradě i okolí a nechybí ani aktuální jízdní řády cyklobusů Českého ráje a Krkonoš. Spolupracujeme i s dalšími informačními centry v regionu, zejména ve Dvoře Králové, Miletíně nebo Hořicích.

Vedle velkého výběru pohledů, turistických známek lze zakoupit i nové magnetky, odznak (button) s logem města Lázně Bělohradu a také čtyři zcela nové turistické vizitky s motivem Byšiček, Hřídelecké hůry, rybníku Pardoubek a lázní. Zájemci si mohou do turistických deníčků otisknout i pět různých razítek. Zájem o služby informačního centra je nad očekávání velký, a tak zde v nejbližších dnech přivítáme už tisícího návštěvníka. Určitě ho nemine sada upomínkových předmětů.

Text: Pavel Vydra

Foto: Bára Jínová