Aktuality

Drakiáda a Zavírání turistické sezóny na Zvičině

17. října 2022 | Aktuality , Tiskové zprávy , Zpravodaj

 

Na Zvičině bude opět živo! V sobotu 22. října 2022 se bude od 10 do 17 hodin konat oblíbená podzimní akce „Drakiáda a Zavírání turistické sezóny na Zvičině“. Pro malé i velké návštěvníky bude po celý den připraven doprovodný program, stánky s regionálními produkty, občerstvení nejen v Raisově chatě i hudební doprovod. 

Drakiáda a Zavírání turistické sezóny na Zvičině

Akce odstartuje v 10 hodin dopoledne drakiádou, těšit se také můžete na výrobky a produkty regionálních výrobců z Podkrkonoší, ale i od našich sousedů z Hradecka či Krkonoš. Na stáncích bude k dostání káva, pivo, čokoláda, med a medovina, nejrůznější dobroty, ale chybět nebudou ani hračky, přírodní kosmetika či šperky. Mimo možnosti občerstvení u některého ze stánků, si budete moct pochutnat na tradičním menu v Raisově chatě. Turistické propagační materiály z Podkrkonoší i celého Královéhradeckého kraje naleznete opět v jednom z našich stánků. Ve 12:30 na Zvičinu vyrazí pochod z Horní Brusnice „Kostelní cestou“.

Přijďte za námi na Zvičinu užít si krásný den a symbolicky se rozloučit s uplynulou turistickou sezónu!

Akce vznikla ve spolupráci s členy spolku Podzvičinsko, z.s., Centrálou cestovního ruchu Královéhradeckého kraje a to za finanční podpory Královéhradeckého kraje. Dále se na akci podílí obec Horní Brusnice a obec Třebihošť.

Informace naleznete také v události na Facebooku Podkrkonoší.