Aktuality

Šlápněte do pedálů, ještě to stihnete!

4. září 2022 | Aktuality

 

Prázdniny jsou definitivně za námi, počasí však stále láká k výletům a vyjížďkám na kole! Během vašeho cyklovýletu se zároveň ještě můžete zapojit do soutěže o lákavé ceny. Soutěž s Cyklopeckami Východních Čech končí 30. září 2022.

Jak se do soutěže zapojit? Hrát může každý, stačí získat pět razítek z pěti různých tras do hrací karty, kterou si vyzvednete v některém z informačních center nebo si ji sami stáhnete na webu. Na razítkovacích místech dostane soutěžící pouze jedno razítko. Každá karta musí být vyplněna jménem soutěžícího, korespondenční adresou, emailovou adresou, kontaktním telefonem a zaslána nejpozději do 30. 9. 2022. Pak už jen stačí trocha štěstí. Z doručených hracích karet bude vylosováno 20 výherců. A o jaké ceny se hraje? Získat můžete horské kolo, pobytové balíčky či cyklodoplňky.

Šlápněte do pedálů, ještě to stihnete!

Vybrat si můžete hned z 15 tras v Královéhradeckém a Pardubickém kraji. Jeden okruh vede také Podkrkonoším.

Trasa č. 14 „Podkrkonošský okruh s výšlapem na Zvičinu“ začíná v Miletíně, rodném městě Karla Jaromíra Erbena, kde můžete navštívit Muzeum českého amatérského divadla nebo v místním cukrářství z roku 1820 ochutnat vyhlášené Erbenovy miletínské modlitbičky. Odtud pokračujte do Miletínských lázní přes Třebihošť s Kaplí Nanebevzetí Panny Marie a vystoupejte až do výšky 671 metrů nad mořem na Raisovu chatu s rozhlednou na Zvičině, kde získáte první razítko. Poté se vydejte do Dvora Králové nad Labem s tím, že po cestě můžete odbočit k Hotelu pod Zvičinou. Ve Dvoře Králové si v Městském informačním centru nezapomeňte podruhé orazítkovat svoji hrací kartu. V Městském muzeu pak nevynechejte stálé expozice věnované výrobě vánočních ozdob a textilu.

Podrobné detaily o soutěži i o cyklotrasách najdete na webu www.cyklopecky.info

Adresa pro doručení soutěžních hracích karet: Destinační společnost Východní Čechy, nám. Republiky 12, 530 02 Pardubice. Kartu lze zaslat také elektronicky (naskenovanou či vyfocenou) na emailovou adresu cyklopecky@vychodnicechy.info nebo prostřednictvím formuláře nejpozději do 30. 9. 2022. Každý soutěžící může vyplnit pouze jednu hrací kartu, zaslat ale může více hracích karet od různých soutěžících. 

Soutěž pořádá Destinační společnost Východní Čechy ve spolupráci s Královéhradeckou krajskou centrálou cestovního ruchu, Pardubickým a Královéhradeckým krajem a oblastními destinačními managementy obou krajů.