Aktuality

Začala velká letní FOTOSOUTĚŽ s Královéhradeckou krajskou centrálou CR

7. července 2022 | Aktuality

Na období letních prázdnin vyhlásila Královéhradecká krajská centrála cestovního ruchu fotografickou soutěž. Tato aktivita má za cíl zpropagovat méně turisticky známá a méně navštěvovaná místa v Královéhradeckém kraji, a rozprostřít tak návštěvníky a turisty po jeho celém území. Soutěž odstartovala už v pátek 1. července 2022 a potrvá až do 31. srpna 2022.

Zapojit se můžete klidně i vy při návštěvě Podkrkonoší! Podrobná pravidla soutěže se dozvíte níže v článku.

Začala velká letní FOTOSOUTĚŽ s Královéhradeckou krajskou centrálou CR

Letní prázdniny začínají a my jsme zvědaví, kde je u nás v kraji prožijete! Posílejte nám proto fotky míst, která podle vás stojí v Královéhradeckém kraji za objevení. Jedná se o místa méně známá a méně turisticky navštěvovaná, ovšem důležité je, aby byla veřejně přístupná. Fotky ze svých výletů sdílejte na svůj Instagram nebo Facebook. K fotce nezapomeňte připojit hashtag #stojízaobjevení a taky označit profil Turistický portál Královéhradeckého kraje.

O CO SE HRAJE?

Vaše fotka vám může vyhrát dvoudenní pobyt na Kuksu, únikovou hru nebo balíček s propagačními předměty a regionálními produkty Královéhradeckého kraje.

PRAVIDLA:

  • Nahrajte na svůj profil na Instagramu nebo Facebooku fotku místa v Královéhradeckém kraji, které jste navštívili a které podle vás stojí za objevení.
  • Označte místo, které je na fotce zachycené.
  • Označte fotku hashtagem #stojízaobjevení.
  • Označte profil Turistický portál Královéhradeckého kraje – na Facebooku je to @hkregion.cz a na Instagramu hkregion, a začněte nás sledovat.
  • Důležité také je, abyste měli svoje profily na sítích nastavené jako veřejné, abychom vaši fotku mohli vidět.

Účastí v soutěži svolujete k tomu, abychom vaše fotky použili za účelem propagace Královéhradeckého kraje.

Soutěž probíhá od 1. července 2022 00:00:00 do 31. srpna 2022 23:59:59.

Další informace na webu https://ccrkhk.cz/ a https://www.hkregion.cz/