Aktuality

Královédvorské léto

14. června 2022 | Aktuality

Druhý ročník Královédvorského léta bude zahájen již 22. června 2022 DvůrFestem. Po celé léto až do konce srpna si budete moct vybrat z pestré nabídky koncertů, divadel, oblíbených kostýmovaných prohlídek městem nebo vycházek za architekturou. Letní kino navštívíte u Hankova domu nebo v Schulzových sadech. Koncerty se rozezní na venkovním pódiu před Hankovým domem nebo v příjemném prostředí kavárny KAFE Dostaveníčko.

Královédvorské léto odstartuje DvůrFestem, který se na náměstí Václava Hanky uskuteční od středy 22. do čtvrtka 23. června 2022. Během dvou dní vystoupí žáci mateřských a základních škol, studenti středních a základních uměleckých škol a DDM Jednička ze Dvora Králové. Na programu budou nejen hudební, ale také divadelní či taneční vystoupení.

Královédvorské léto

A jaký program vás čeká dál v průběhu léta? Milovníci romantiky a českých filmů si přijdou na své při promítání v letním kině v Schulzových sadech nebo u Hankova domu. Promítána bude například komedie Mimořádná událost či Známí neznámí.  Za královédvorskou historií města se můžete vydat v rámci pravidelných tematických vycházek za architekturou či kostýmovaných procházek městem. Jazz, blues, rock nebo třeba dechovku v podání souboru Podzvičinka si užijete při koncertech i dnech piva. A to není zdaleka vše, letos se máte opravdu na co těšit!

Kompletní program najde ZDE.