Aktuality

Soutěž Cyklopecky Východních Čech

30. dubna 2022 | Aktuality

Cyklopecky jsou opět tu! Šlápněte do pedálů a vyhrajte řadu atraktivních cen. Nebo se jen vydejte na některou z 15 tras se spoustou zajímavých zastávek a užívejte si krásy Královéhradeckého a Pardubického kraje.

Soutěž startuje už v neděli 1. května 2022 a zapojit se do ní může každý. Během letní cyklosezóny pak budete moct sbírat razítka na vybraných trasách do své hrací karty. Soutěž s Cyklopeckami Východních Čech o exkluzivní ceny končí 30. září 2022. Do té doby je nutné nasbírat alespoň 5 razítek z 5 různých tras. Je to snadné. Zapojíte se i vy?

 

 

Soutěž Cyklopecky Východních Čech

Jak soutěžit

Získejte alespoň pět razítek z pěti různých tras do hrací karty na některých z 15 uvedených cyklotras. Na razítkovacích místech dostane každý soutěžící pouze jedno razítko do jeho hrací karty. Každá hrací karta musí být řádně vyplněna jménem soutěžícího, korespondenční adresou, emailovou adresou a kontaktním telefonem.

Vyplněnou hrací kartu zašlete na adresu Destinační společnost Východní Čechy, nám. Republiky 12, 530 02 Pardubice nebo elektronicky (naskenovanou či vyfocenou) na emailovou adresu cyklopecky@vychodnicechy.info nebo prostřednictvím formuláře nejpozději do 30. 9. 2022. 

Každý soutěžící může vyplnit pouze jednu hrací kartu, zaslat ale může více hracích karet od různých soutěžících. Z doručených hracích karet bude vylosováno 20 výherců, kterým budou ceny předány. Výherci budou o vyhlášení včas informováni.

Kdy můžu soutěžit?

Soutěž se koná od 01. 05. do 30. 09. 2022

Kde dostanu razítko?

Na každé cyklotrase jsou vždy nejméně dvě razítkovací místa, která jsou uvedena v popisu jednotlivých tras, kde můžete razítko do své hrací karty získat.

Kdo soutěž organizuje?

Destinační společnost Východní Čechy ve spolupráci s Královéhradeckou krajskou centrálou cestovního ruchu, Pardubickým a Královéhradeckým krajem a oblastními destinačními managementy obou krajů.

Podrobné informace najdete na webu https://www.cyklopecky.info/69/Soutez/

 

V PODKRKONOŠÍ vyzkoušejte trasu č. 14 PODKRKONOŠSKÝ OKRUH S VÝŠLAPEM NA ZVIČINU

Okruh začíná i končí v městečku Miletín odkud se vydáte přes Miletínské lázně na Třebihošť a dál směrem na Zvičinu. Z výšky 671 m n.m. se vám naskytne úžasný výhled do krajiny i možnost občerstvit se v Raisově chatě. Poté vás už čeká zasloužený sjezd se zastávkou v Hotelu Pod Zvičinou a ve Dvoře Králové nad Labem.