Aktuality

O jarňákách s večerníčkem

21. února 2022 | Aktuality

Začali jarní prázdniny a pokud nevíte, co podniknout s dětmi, máme pro vás malý tip nejen na výlet. Máte rádi Večerníček? Vydejte se do Bělohradu!

Městské kulturní středisko v Lázních Bělohrad si pro vás a vaše děti připravilo malou bojovku. V zámeckém parku bude rozmístěno 12 QR kódů, ale pozor, tentokrát je to skutečně pátračka, žádná mapka k pokladu k dispozici tentokrát není. Stáhněte si na http://www.belohradske-pribehy.cz křížovku a po zodpovězení otázek z nalezených QR kódů vyluštěte tajenku, která vám odemkne odměnu.

AKCE POTRVÁ POUZE OD 21.2. DO 27.2.

O jarňákách s večerníčkem

Vězte, že hledání se vyplatí. Nejen, že si ověříte jak dobře večerníčky a pohádkové postavy znáte, ale připomenete si i známé znělky, které pohádky ohlašovaly. Akce potrvá pouze v týdnu jarních prázdnin a vyrazit můžete kdykoli.

A co budete tentokrát potřebovat? Krom dobré nálady a chuti si hrát, je potřeba chytrý telefon s přístupem na data a stáhnout a vytisknout si naši křížovku pro doplňování odpovědí. Tajenka je pak heslem, které vám odemkne webovou stránku s odměnou!

Kdo nemáte data nezoufejte, QR kódy lze najít, vyfotit si je a přečíst v teple domova až se dostanete k internetu a tam vše doluštit.