Aktuality

HOŘICEMI ZAZNÍ JAZZ!

2. listopadu 2021 | Aktuality

Po roční přestávce se v prostorách Domu kultury Koruna v Hořicích uskuteční již XXVI. ročník JazzNights aneb jazzobití pod horami. Akci zahájí ve středu 3. 11. 2021 od 19:30 samostatný koncert české bluesrockové legendární skupiny KRAUSBERRY v čele s frontmanem Martinem Krausem.

HOŘICEMI ZAZNÍ JAZZ!

Další z koncertů se odehraje v pátek 5. 11. 2021, od 19 hodin vystoupí například František Uhlíř Team & Endy Schofield, následně Václav Marek a Bluestar, Josef Vejvoda Jazztet. Celým večerem bude diváky provázet na přísálí hrající Evergreen Dixieland Band, který také posléze zahraje i na tradiční afterparty, která se tentokrát uskuteční už v prostředí restaurace Koruna.

Jazzový program vyvrcholí v sobotu 6. 11. 2021. Od 19 hodin zahrají Libor Šmoldas Organ Trio, dále Silvia Josifoska & Blues Laboratory a Zdeněk Fišer & Impuls. Po celý večer bude od 18 hodin provázat na přísálí svým zemitým blues dvojice Matěj Ptazsek & Jan Stehlík, kteří po skončení programu zahrají v restauraci Koruna ještě všem těm, kterým se nebude chtít jít hned domů.

Prodej vstupenek v pokladně DK Koruna, telefonické objednávky na čísle 493 622 727.

http://www.dum-kultury-koruna.cz

http://jazznights.cz/