Aktuality

VÝDEJNÍ OKÉNKA V PODKRKONOŠÍ

19. dubna 2021 | Aktuality

Víte, kam vyrazit za jídlem i dobrým pitím? My ano a proto vám přinášíme aktuální přehled otevřených „VÝDEJNÍCH OKÉNEK“ i s možnostmi rozvozu jídel až k vám domů.
 

VÝDEJNÍ OKÉNKA V PODKRKONOŠÍ

KAM ZA JÍDLEM?

V tetínské hospodě Dupačce funguje výdejní okénko od 11 do 13 hodin. Informace na tel. 703 600 328. Výdejní okénko i rozvoz jídel můžete využít od pondělí do pátku v Penzionu na Faře v Dubenci. Ostroměřská „nádražka“ Na nádraží Ostroměř nabízí menu z okénka každé pondělí, středu a sobotu. Týdenní menu a rozvoz využijte v restauraci Nemojov. Výdejové okénko funguje i v restauraci Baroque v Kuksu.  V Lázních Bělohrad jsou v provozu výdejní okénka v restauraci u Sehnalů a v restauraci Pod Hůrou. V Hořicích provozují výdejní okénka restaurace Královský Dvůr, restaurace Koruna či hospoda U Matoušků na Růžku. Výdejní okénka ve Dvoře Králové nad Labem najdete v restauracích Ve dvoře, restauraci Hankův Dům, v restauraci Country Saloon, restaurace U Hlaváčků, restaurace La Rochelle, restaurace Stará Radnice a STEAK Restaurant U Slunce.

KAM „NA“ PIVO? 
Denně od 14 do 18 hodin je v provozu výdejní okénko v JungBerg. Regionální pivo zakoupíte i v Pivovar Miletin. U výdejního okénka vás obslouží ve středu, v pátek a neděli vždy v čase 17:30 až 18 hodin.

SLADKÁ TEČKA NA ZÁVĚR!
O víkendech je od 10 do 18 hodin otevřený kiosek u Raisovy chaty na Zvičině. Rádi vám zde připraví třeba horkou čokoládu. V CAFÉ POINT na hořickém náměstí nabízí kávu i zákusek s sebou. Od pondělí do pátku v čase 12 až 16 hodin. Kávu či zákusek s sebou si můžete objednat na náměstí v Pecce v cukrárně ZLATÁ PECKA, vždy od středy do neděle od 13 do 17 hodin. V Kuksu v LoriCafé Kuks provozují výdejní okénko o víkendech od 11:30 do 18 hodin.

Pozor, ověřte si, prosím, vždy aktuálnost uvedených informací na webu či Facebooku vybraných restaurací.