Podkrkonoší - nejhezčí místo na světě!

Vítejte v Podkrkonoší!

V kraji plném památek, nedotčené přírody a nekonečných turistických možností.

Lákají vás místa k odpočinku a výletům, sportovní vyžití nebo nevšední kulturní zážitky?

Co si vyberete, je jen na vás. Na všechny se dostane!

Aktuality

Slavnostní otevření naučné stezky Na Stráni

30. září 2022

MAS Královédvorsko, z.s. ve spolupráci s Lesy města Dvůr Králové nad Labem s.r.o. pořádají slavnostní otevření nové naučné stezky Na Stráni, které se uskuteční v sobotu 15. října 2022 od 10 hodin. V průběhu celého dne bude připraven doprovodný program na jednotlivých stanovištích po celé stezce.

Během akce bude možné opéct si buřty, zasadit si strom, prohlédnout si lesní techniku, popovídat s lesníky o jejich práci, zhlédnout ukázku sokolnictví a dřevořezby a hlavně, projít si mezi prvními novou naučnou stezku.

přečíst celý článek

Slavnosti holovouských malináčů

26. září 2022

Po menší pauze se letos opět uskuteční oblíbené Slavnosti holovouských malináčů!  18. ročník Slavností bude zahájen v sobotu 1. října 2022 od 13:00 hodin na návsi v Holovousích. Těšit se můžete na bohatý program po celé odpoledne.

Podrobné informace včetně programu najdete v článku!

přečíst celý článek

4. ročník Bylinkobraní se chystá v Žirči

15. září 2022

V sobotu 24. září 2022 vás na zajímavé komorní akci čekají komentované prohlídky zahradníků a přednášky odborníků, také loutkové divadlo a několik hudebních vystoupení. Výtěžek ze vstupného pomůže dobré věci, a to výstavbě nového lůžkového výtahu na odlehčovací službě nemocným roztroušenou sklerózou v Domově sv. Josefa.

Přijďte se dozvědět vše o využití bylinek v lékařství, kuchyni nebo kosmetice. Bylinkobraním vás provedou profesionální zahradníci a jedni z nejlepších bylinkářů v Česku.

přečíst celý článek

Tipy na výlety

Podkrkonoší a vy

Čerpejte inspiraci od ostatních na našem Instagramu.

Kontakt

 

Adresa

Podzvičinsko, z. s.
Holovousy 39
Hořice

 
 

Další informace


70860726
Číslo účtu
1163300379/0800