Aktuality

Hořický autokemp pořídil další apartmány a letos otevře novou hernu

6. března 2023 | Aktuality

 

Další vylepšení zázemí a služeb pro návštěvníky připravuje autokemp U Věže v Hořicích. Na konci loňského roku pořídil dva apartmány, letos chce investovat do dalších dvou a otevře také novou hernu pro návštěvníky. Kromě 40 chatek tak letos bude u Masarykovy věže samostatnosti celkem dvanáct apartmánů, kde je možné se ubytovat celoročně.

Hořický autokemp pořídil další apartmány a letos otevře novou hernu

„V tomto roce plánujeme otevřít pro naše hosty novou hernu, která se bude nacházet v hlavní budově areálu. Dále bychom na podzim rádi zakoupili další dva apartmány,“ prozradila chystané novinky vedoucí autokempu Michaela Kotíková.

V posledních letech kemp soustavně investuje do modernizace zázemí. V roce 2019 otevřel čtyři pětilůžkové apartmány s vlastní kuchyňkou a koupelnou. V roce 2021 dokončil kompletní rekonstrukci stávajících šesti apartmánů a otevřel zastřešenou pergolu s grilem a kapacitou 40 míst k sezení.

V loňském roce došlo k rekonstrukci většiny ze 40 dřevěných chatek, zahrnovala také výměnu podlah a nábytku. U vjezdu do areálu vznikla další pergola pro návštěvníky kempu i pořadatele motocyklových závodů, které se konají na hořickém okruhu.