Aktuality

Za zavřenými dveřmi Informačního centra ve Dvoře Králové n. L.

23. března 2021 | Aktuality

I když je informační centrum stále zavřené, pořád se u nás něco děje. V současné době fungujeme jako hlavní výdejní místo roušek a respirátorů. V dnešní nelehké době je potřeba mít dostatek ochranných pomůcek, a tak je město nabízí všem obyvatelům zdarma.

Za zavřenými dveřmi Informačního centra ve Dvoře Králové n. L.

Rovněž jsme občanům v případě dotazů i nadále k dispozici na telefonních číslech 730 182 895, 499 318 287 nebo na e-mailu a to od pondělí do pátku.

Připravujeme se na letní sezónu, která jak pevně doufáme, proběhne bez větších omezení. A co že nového se u nás chystá? Turistům nabídneme dva nové pohledy tentokrát s pexesem. Na prvním najdete Šindelářskou věž s kostelem sv. Jana Křtitele a na druhém přehradu Les Království. Jde o unikátní projekt, kde si turisté kromě pohledu odnesou ze svého oblíbeného místa i pexeso. Můžou si tak poskládat pexeso na míru ze svých oblíbených míst. Turistickou známku města prodáváme už řadu let, a tak jsme aktualizovali její vzhled. Nyní je propracovanější a navíc i s městským znakem. Nový vzhled získala i turistická vizitka královských věnných měst. Do léta se chystají i další novinky. Nechte se překvapit.

Jen co to bude možné, rádi vás uvítáme v našich prostorech ve Švehlově ulici.

www.dvurkralove.cz/cs/infocentrum